Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Propozycje zmian na forum

#571

Post autor: cz4rnuch »


Ligo pisze:No przecież najlepsze fajki w Virginii robią, w fabryce w Richmond...
Ciekawe co o tym sądzi oryginalny Marlboro Man?
Awatar użytkownika
programista
Beetlejuice
Posty: 47
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#572

Post autor: programista »

Owain pisze: 12 mar 2019, 20:40 Ja mam jeszcze jedno ale, które mnie wkurwia, ale chyba Nasz Wielki Nadadmin pisał, że nie wiadomo czemu. Tematy nowe zakładane w dziale 'Deus ex machina' i 'obiektywizm' - nie wyświetlają mi się powiadomienia o nowych postach w nich (pod dzwoneczkiem), tylko cały dział jest podświetlony, że są tam jakieś nowe posty. Dopiero muszę ten temat oznaczać zakładką, by widzieć z niego powiadomienia. Wkuriwia mnie to, bo w działach zdjęciowym czy off duty nie ma tego problemu.
Owain pisze: 12 mar 2019, 22:28 Uprzejmie informuję, że w temacie gawę o tym: viewtopic.php?p=64530#top nawet mimo dodanej zakłądki nie pojawiają mi się powiadomienia o nowych postach.

A w ogóle to się wkurwiłem i idę zapalić.
Przetestowałem i wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Aby otrzymywać powiadomienia nie powinieneś dodawać zakładki, a wybrać opcję Obserwuj ten temat.

Obrazek

W niektórych sytuacjach system sam doda temat do obserwowanych - np. gdy Ty jesteś autorem tematu lub w nim uczestniczysz. Jeśli nie masz zaznaczonego obserwowania to będziesz widział nowe posty (podświetlenie działu forum/tematu i w zakładce nieprzeczytane posty/nowe posty), ale nie otrzymasz powiadomienia o nowych postach (tam gdzie dzwoneczek). Obserwowane tematy znajdziesz klikając na nazwę użytkownika w prawym górnym rogu > Twoje konto > Obserwowane.

Obrazek

Zakładki służą wyłącznie po to abyś mógł powrócić do interesującego Cie tematu nawet jak już nie będzie tam nowych postów. Zakładki tez można przeglądać w panelu użytkownika Twoje konto > Zakładki.

Dodano po 17 minutach 7 strzałach znikąd:
vid3 pisze: 12 mar 2019, 22:21
poor pisze: 12 mar 2019, 18:28 Jam odwiecznie zalogowany. Gdyby się stał kataklizm...nie pamiętam nawet hasła.
Dokładnie to samo u mnie.
Hasła już nie pamiętam - jak mi ciasteczka z przeglądarki coś zeżre to do psionicznych już nie zajrzę.
Zajrzę może, ale jako coś tam.
Jeśli przy logowaniu zaznaczyliście opcje Zapamiętaj mnie to forum będzie Was stale automatycznie logować. Przy aktualnych ustawieniach wyloguje Was dopiero po roku nieaktywności :)! Wyczyszczenie pamięci przeglądarki również to zrobi.
Jeśli zapomnicie hasła jest opcja jego przywrócenia.

Dodano po 4 minutach 18 strzałach znikąd:
Chory pisze: 12 mar 2019, 18:22 Jak się raz zaloguję na N., to jestem zalogowany na zawsze, chyba, że się wyloguję, albo wyczyszczę historię. Natomiast tu z iPada, jak na konto bankowe, za każdym razem trza się logować. Nie jest to problem, trwa chwilę, ale jak nic mam do napisania, tylko pobieżnie poczytać chcę to i chwili szkoda.
W poprzedniej wersji phpBB był jakiś błąd z sesjami użytkowniku. Po aktualizacji powinno działać jak należy - jeśli dalej będzie to samo to daj znać :)
Przy logowaniu spróbuj zaznaczyć opcje Zapamiętaj mnie, lecz to ustawienie nic nie da jeśli przeglądarka kasuje ciastka po sesji lub xx dniach.
puch24

Re: Propozycje zmian na forum

#573

Post autor: puch24 »

Bardzo podobają mi się cisi wielbiciele. Popieram inicjatywę i chwała pomysłodawcy.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Propozycje zmian na forum

#574

Post autor: rbit9n »

chałwa
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#575

Post autor: wpk »

Dziękuję.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#576

Post autor: vid3 »

Hmm, tak sobie leżę, głaszczę tableta paluchem i myślę.
Widać ilu psioforumośków jest (nie ma) na .
Ale nie ma informacji kiedy ich było najwięcej.
Czuję się niedoinformowany.
Dobranoc.

Dodano po 4 minutach 13 strzałach znikąd:
Kuźwa, zaraz jebnę tym tabletem o podłogę.
To co wyżej to nie ja pisałem.
Nie autoryzuję tego.

Dodano po 1 minucie 58 strzałach znikąd:
Chodziło o Zośków a nie o ... to co wyszło.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#577

Post autor: wpk »

Czyli sam jesteś Zosiek.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Propozycje zmian na forum

#578

Post autor: rbit9n »

skoro jest vid3, to czy może być słyh4?
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Ligo

Re: Propozycje zmian na forum

#579

Post autor: Ligo »

Co jest grane? Wyłączyliscie edycję?
Chciałem zmienić literkę i się nie da...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#580

Post autor: wpk »

Nie, zmniejszyłem tylko czas na edycję. Z musu. Podziękuj Grzegorzowi.
ODPOWIEDZ