Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#811

Post autor: zdyboo »

Na nikoniarzach też trzeba celować w strzałkę, żeby z nowych postów przejść do pierwszego nieczytanego w wątku.
Dzięki za podpowiedź z ikoną psi, choć trzeba się będzie od nowa przyzwyczaić, że trzeba klikać w ikonę, a nie w tytuł.

Co do ilości postów, to na pewno dało się to ustawić indywidulanie jak AO startowało, oba fora hulają na tym samym silniku, choć być może innych wersjach. Ustawiłem sobie na 40 i mam tak nadal. Może kolejne aktualizacje silnika zabrały tę opcję. Dla mnie 10 to jest mało. Może sprawdzało się w dobie Internetu wdzwanianego, ale w przypadku dostępu szerokopasmowego to jak tkwienie w średniowieczu. Taki Kraśnik.
gavin

Re: Propozycje zmian na forum

#812

Post autor: gavin »

go tapa
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#813

Post autor: zdyboo »

To fakt, w TT nie ma tych wszystkich problemów.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#814

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 04 paź 2020, 22:10 Na nikoniarzach też trzeba celować w strzałkę, żeby z nowych postów przejść do pierwszego nieczytanego w wątku.
Dzięki za podpowiedź z ikoną psi, choć trzeba się będzie od nowa przyzwyczaić, że trzeba klikać w ikonę, a nie w tytuł.

Co do ilości postów, to na pewno dało się to ustawić indywidulanie jak AO startowało, oba fora hulają na tym samym silniku, choć być może innych wersjach. Ustawiłem sobie na 40 i mam tak nadal. Może kolejne aktualizacje silnika zabrały tę opcję. Dla mnie 10 to jest mało. Może sprawdzało się w dobie Internetu wdzwanianego, ale w przypadku dostępu szerokopasmowego to jak tkwienie w średniowieczu. Taki Kraśnik.
Ikona psi to od zawsze nasza własna, psioniczna funkcjonalność.
Jak widać, nie wszyscy ją zauważyli, podobnie jak ja nie zauważyłem dziś braku klikania w tytuł, bo tego nie używałem.
Wspomnę o tym Markowi - myślę, że da się przywrócić.
On i tak zrobił mnóstwo roboty, bo skóra, na której była oparta nasza, nie działa na nowej wersji i trzeba było przerabiać całkiem inną, nową, i nanosić wszystkie nasze dziwactwa.
I jak widzicie, prawie się udało.
O ilości postów też wspomnę, ale jak na razie nie znalazłem takiej opcji w panelu administracyjnym.

Dodano po 8 minutach 55 strzałach znikąd:
PS Tomku, mógłbyś zrobić screena z AO, gdzie się to ustawia? Bo ja, wbrew powszechnie panującej tam doktrynie, nie mam już konta na AO. Za to patrzyłem na FOW, i to również w panel administracyjny, i też nie znalazłem.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#815

Post autor: vid3 »

No, ale przycisk Nieprzeczytane Posty z dołu strony wjebawszy.

Dodano po 45 strzałach znikąd:
Bo nie widzę.
Mogę usunąć ciasteczka albo się z nami skontaktować.
Tudzież inne niepotrzebności.

Dodano po 4 minutach 21 strzałach znikąd:
Wiem, że będzie jak z tą kozą.
I wszyscy będziemy ponownie szczęśliwi albo nawet szczęśliwszy niż przedtem gdy byliśmy mniej szczęśliwi niż potem.
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#816

Post autor: zdyboo »

Niestety Woytku, ta opcja zniknęła i z AO. Szukałem jej na samym początku, żeby sobie ustawić i na tym forum, ale wsiorbało. Pewnie któraś kolejna aktualizacja silnika zlikwidowała tę opcję, nie likwidując jednak ustawionych wcześniej wartości.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#817

Post autor: wpk »

Ano właśnie.
Ale skoro Ci nie zresetowało, to może da się znaleźć dziurę, gdzie to siedzi i ręcznie edytować.
Poszukamy.

A Ty, Krzysiek, to najwyraźniej lewą nogą spać poszedłeś, skoro oczekujesz, że od strzała wszystko będzie jak dawniej po tak dużej aktualizacji i zrobieniu stylu od nowa.
vid3 pisze: 04 paź 2020, 23:08 No, ale przycisk Nieprzeczytane Posty z dołu strony wjebawszy.
A może nie wyjebawszy tylko po prostu nie zauważywszy braku i jeszcze nie zrobiwszy na nowo?
vid3 pisze: 04 paź 2020, 23:08 Mogę usunąć ciasteczka albo się z nami skontaktować.
Tudzież inne niepotrzebności.
1. Musisz się pogodzić z tym, że nie wszyscy uważają to za niepotrzebności.
2. Słucham, jakież to jeszcze inne tak strasznie kłują Cię w oczy?
vid3 pisze: 04 paź 2020, 23:08Wiem, że będzie jak z tą kozą.
I wszyscy będziemy ponownie szczęśliwi albo nawet szczęśliwszy niż przedtem gdy byliśmy mniej szczęśliwi niż potem.
Fakt, że masz takie "starozakonne" podejście do aktualizacji nie sprawi, że tych aktualizacji nie będzie.
I z tym też będziesz musiał się pogodzić.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#818

Post autor: vid3 »

Taka aktualizacja jest jak tsunami.
Potrzeba trochę czasu żeby posprzątać i ...
Off Topic
... wszystko będzie jak dawniej po tak dużej aktualizacji i zrobieniu stylu od nowa.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#819

Post autor: wpk »

O, widzę, że wstałeś nogą bardziej prawszą niż lewszą. :D
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#820

Post autor: vid3 »

Wstałem prawą nogą.
Bo, żeby wstać lewą musiałbym obudzić się leżąc na brzuchu a to mi się nie zdarza.
I nic nie sarkam a jedynie się zgadzam i rozumiem ból.
Mam to samo co jakiś czas z innymi aktualizacjami.
I systemów i "silników" phpBB gdzie strona się rozpierdala bo klient zgodził się na aktualizację bez konsultacji
i liczy, że ja w te pędy mu sstyle przywrócę do tego co było przedtem gdy nastąpiło potem.

Dodano po 1 minucie 51 strzałach znikąd:
Słońce wysoko. Czas gonić do roboty.
ODPOWIEDZ