Top 10 - seriale

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Top 10 - seriale

#11

Post autor: cz4rnuch »

O Człowieka też pytałem i chyba nikt nie oglądał, bo nie było odzewu. W nowym roku wezmę sobie Prime na próbę i zobaczę jak to wygląda, ale nie spodziewałbym się kalki z książki, bo serial jest dość długi. Naprodukowali już 2 sezony po 10 odcinków.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Top 10 - seriale

#12

Post autor: Owain »

Kolega mówił, że pierwszy sezon nieco nudy, ale w drugim się dzieje. Jakoś dla mnie dziwnie oglądać Dicka nie jako film ale jako serial.

Ale ale!

Pamiętasz ekranizacje Dicka?

Jak np.:
Total Recall - przypomnimy to panu hurtowo? :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Top 10 - seriale

#13

Post autor: cz4rnuch »

Ja Dicka nie znam. Czytałem jedynie kilka książek. O tym, że niektóre z filmów to dickowe ekranizacje dowiaduje się zazwyczaj po czasie. Inna sprawa, że nie wszystkie te filmy trzymają poziom. Poziom za to trzyma niby animowany "Przez ciemne zwierciadło". Naprawdę niezły. Książki jeszcze nie czytałem, ale zakupiłem i pewnie za jakiś czas nadrobię zaległości.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Top 10 - seriale

#14

Post autor: Owain »



Baardzo polecam.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Top 10 - seriale

#15

Post autor: rbit9n »

cz4rnuch pisze:Dziś wystartował w Polszy Amazon Prime (edit: ale tylko Video). Tak sobie przeglądam i zauważyłem, że mają "The Man in High Castle". Ktoś oglądał? Warte to tych 3 eurasów?
oglądałem pierwszy sezon. dobry, ale zasadniczo tylko oparty o książkę.

Dodano po 6 minutach 11 sekundach:
a taki serial das boot oglądali?

albo tego, świat wg. Rocko, tudzież prawdziwe potwory, tudzież pełzaki, tudzież czerwony karzeł. a teraz oglądamy tego, co ludzie powiedzą.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
cz4rnuch

Re: Top 10 - seriale

#16

Post autor: cz4rnuch »

tak tylko dla przypomnienia.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Top 10 - seriale

#17

Post autor: rbit9n »

u nas co sezon jest nowy top ten tego. w tym sezonie, pomarańczowy nowy, tego, czarny.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Herr X

Re: Top 10 - seriale

#18

Post autor: Herr X »

Z rzadka oglądam seriale. Czasem tylko jeden sezon, czasem dwa. Niektóre całe. W większości kryminalne lub około. Najbardziej lubię te, gdzie każdy odcinek jest osobną sprawą. No i te "kostiumowe". Czyli muszą być płaszcze, surduty, żakiety, smokingi a także kapelusze, meloniki, cylindry, kaszkiety. I tak mniej więcej XIX do pierwszej połowy XX w. Jedne lubię, inne uwielbiam, a ten jest [na razie] the best. Trzy sezony po 6 odcinków. W tym roku pojawi się czwarty. Świetne aktorstwo, niesamowite zdjęcia i rewelacyjna muzyka. Polecam!!! 8-)





Tom4sz

Re: Top 10 - seriale

#19

Post autor: Tom4sz »

A na 2018 zapowiedziany jest 5 sezon. Od dawna się przymierzałem, żeby go tu wrzucić...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Top 10 - seriale

#20

Post autor: wpk »

No dobra.
Oglądalim...
W serialowej kategorii - to nie jest poziom choćby "True Detective", ale jako rozrywka da się obejrzeć. Im dalej tym nudniej oczywiście.
ODPOWIEDZ