Psychoterapia

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Psychoterapia

#1

Post autor: Owain »

Miło:) Skóra ze starej kurtki, a końcówki z blaszek z teczek biurowych :) Zrobiłem ze 12 lat temu, z potrzeby serca:) Ale dłubanie w tzw. materiale sprawia mi przyjemność. Stąd zabawa w modelarstwo, foto a przede wszystkim w sztukę użytkową. Musiałbyś zobaczyć moje półki z maskownic do samochodowych grilli.
Ale jak kiedyś pisałem, kurewstwem jest to, że nic nie kręci mnie na dłuższą metę, więc we wszystkim jestem gówniany. Ale tak samo mówiłem kiedyś o kobietach, a jednak udało się odkryć Tą Jedyną. Zatem może i uda mi się znaleźć formę realizacji tych tzw. artystycznych destynacji? Kto wie? :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Meliszipak

Re: Meliszipak

#2

Post autor: Meliszipak »

Masz pożadaną wrażliwość, na zdjęciach też widać.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Meliszipak

#3

Post autor: Owain »

Ech, nie wiem czy jest sens pisać. Wpk zawsze mnie opierdala, jak piszę, że zdjęć nie umiem robić. A ja twierdzę, że oczywiście, że nie umiem. Oczywiście, że mam pewną wrażliwość. Ale moje skile są nijakie, głównie przez ten fuck-gotycki splin, co niektórym już nie pozwala pisać, a innym oddychać. Ja nie aspiruję, nie dramatyzuję. Mam swoją działkę, wyuczoną, której owocem jest klawa opinia prawna. Tak myślę. Ale dusza gna a to za foto, a to za naszyjnikiem, a to za dziwnym meblem itd. Nie boli mnie to, że wiem, że nigdy nie będę w tym niezły, bo fizyki nie przeskoczysz. Bo rawy robię od roku, bo naszyjnik zrobiłem raz, bo... Ale z dystansem i pokorą dotykam tych Waszych ahabskich sztuk, bo chcę umrzeć nieco bogatszy w smakowanie :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
tomfoot

Re: Meliszipak

#4

Post autor: tomfoot »

Kryzys wieku średniego to ciężka sprawa.
Trzeba mniej pisać, a więcej się ruszać :-)
I piwo oraz wino nie są lekarstwem :-)
puch24

Re: Meliszipak

#5

Post autor: puch24 »

No właśnie!

Owik, ja jestem takim człowiekiem w rozkroku, bo też mam sporo różnych zainteresowań, trzymam sto srok za ogon, i mam wrażenie, że w żadnej dziedzinie nie jestem naprawdę dobry. Mam zainteresowania techniczne, ale na studia techniczne nie starczyło mi cierpliwości i sumienności. Wykształcenie mam humanistyczne. Umysł podobno analityczny i trochę brakuje mi zdolności syntetycznych, więc i jestem mało twórczy.
Niektórzy ludzie potrafią taką "interdyscyplinarną" kombinację wykorzystać z pożytkiem dla siebie, wypełniając jakąś niszę. Ja się miotam. :-(
cz4rnuch

Re: Meliszipak

#6

Post autor: cz4rnuch »

tomfoot pisze:Kryzys wieku średniego to ciężka sprawa.
Trzeba mniej pisać, a więcej się ruszać :-)
I piwo oraz wino nie są lekarstwem :-)
Właśnie kupiłem buty do biegania. Niby zmierzyłem w sklepie ale w domu zmieniłem skarpetki i trochę jakby uwierają. Sam nie wiem. Wypiję lampkę czerwonego, bo po tym lepiej mi się myśli, i się zastanowię czy nie zwrócić.
puch24 pisze:...Mam zainteresowania techniczne, ale na studia techniczne nie starczyło mi cierpliwości i sumienności...
Może czas na drugie podejście. W tej chwili na moją Alma Mater dostać się łatwiej niż do kina w środku tygodnia a przepychają dosłownie wszystkich, którzy sami nie zrezygnują.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meliszipak

#7

Post autor: wpk »

Mariusz, najwidoczniej jesteś też cichym psychoterapeutą, skoro tak Ci się zwierzają w osobistej galerii... Powinieneś oficjalnie rozszerzyć ofertę. :D
cz4rnuch

Re: Meliszipak

#8

Post autor: cz4rnuch »

A jest. Wysłuchał, nie oceniał, nie skomentował a człowiekowi od razu lżej na duszy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meliszipak

#9

Post autor: wpk »

No to teraz kup pietrzcionek!
samek

Re: Meliszipak

#10

Post autor: samek »

tomfoot pisze:...piwo oraz wino nie są lekarstwem :-)
Kurde - tyle kasy w błoto :oops:
ODPOWIEDZ