Psychoterapia

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#31

Post autor: Owain »

Meliszipak pisze:He, he co się dzieje.
Kryzys wieku średniego chyba właśnie przechodzę.
Nie chce mi się za bardzo nic, tylko piwko, poczytac, poleżeć...rocznik 70 powinienem być 71, tylko się pośpieszyłem na świat.
O, rocznik mojego najlepszego kumpla i mojej byłej:) To mocno naznaczony rocznik, chyba tymi rakietami NASA, co latały w czasie poczęcia.

To u Waści gdzieś teraz urodziny? Powinszować.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Psychoterapia

#32

Post autor: puch24 »

To Ty młodziak jesteś! :-P

Ja od paru dni już tylko jem, śpię i oddycham. No, i jeszcze zdarzyło mi się być w pracy... ;-)
Poza tym zero siły na cokolwiek. Dziś jeszcze MUSZĘ powlec się na pocztę z paczką, którą miałem wysłać tydzień temu, i nie zdołałem. :-(
Peseloza, panie, peseloza! :-(
samek

Re: Psychoterapia

#33

Post autor: samek »

boszeeee... lata 70te... smarkateria jakaś...
puch24

Re: Psychoterapia

#34

Post autor: puch24 »

No nie mów, że Ty "lata dwudzieste, lata trzydzieste..."! :-)
samek

Re: Psychoterapia

#35

Post autor: samek »

No tak źle to nie jest.
Dyplomatycznie rzeknę, żem ciut młodszy od Woytka :mrgreen:
puch24

Re: Psychoterapia

#36

Post autor: puch24 »

No dobra, ja też ciut od Niego młodszy. Co gorsza, jutro jest ten smutny dzień. :-(

Dodano po 1 minucie 58 sekundach:
Szajba mi odbiła, i na gwiazdkourodziny kupiłem se Domiplana 2,8/50. Ciekaw jestem, czy jako trójsoczewkowy tryplet będzie robił pierścionki.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#37

Post autor: Owain »

puch24 pisze:No dobra, ja też ciut od Niego młodszy. Co gorsza, jutro jest ten smutny dzień. :-(
No to kolejne urodziny i kolejne powinszowania. Urodzony 24 grudnia :D

A swoją drogą trochę dziwniście, Chopy. Z jednej strony narzekanie, że starość, że nie-radość, a z drugiej puszycie się tym swoim wiekiem, jakby wam dawał +10 do wszystkich skilów, rozdając wokoło "smarkaczy" i "gówniarzy" :D Ja w marcu skończę 42 dwa lata i wcale a wcale nie czuję się młody. Pewnie przez to zużycie biologiczne, operacje i niezdrowy tryb życia. Śmiało mogę napisać, że wpk wygląda młodziej ;) A przynajmniej zdrowiej :D

Tak, że tego, z tym syndromem starca-mędrca, to ja bym ostrożnie. Bo to już w pewnym wieku idzie w drugą stronę, znaczy do gówniarstwa (dosłownie) i smarkarstwa (dosłownie). :mrgreen:

Widzę po sobie, bo abstrahując od całej fizyczności, biegłość umysłowa też już raczej u mnie w dół leci...
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Psychoterapia

#38

Post autor: wpk »

Dlatego musiałem Cię dziś opierdolić, że Niepierdolu nie wziąłeś.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#39

Post autor: Owain »

Wezmę wieczorem. Popiję wódeczką:) i przepalę papieroskiem, a potem nie pójdę pobiegać :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Psychoterapia

#40

Post autor: puch24 »

Tak, born on the (twenty-)fourth of Ju.. znaczy December. ;-)

Dziękuję serdecznie. 24 w mojej nazwie to właśnie od tego nieszczęsnego 24 grudnia. Bardzo nie lubię moich urodzin, od paru już ładnych lat. :-(
Niestety, to skutek zaawansowanej peselozy.
Owik, mnie się zdrówko załamało mocno, gdy miałem "a imię jego 40 i 4". I od tamtego czasu raczej dołuję. I niestety też doświadczam nie tylko upadku fizycznego, ale i intelektualnego. Myślenie już nie przychodzi mi tak łatwo, jak kiedyś.

A z tym wiekiem, smarkactwem, itd., to oczywiście jesteśmy coquettes ;-)
ODPOWIEDZ