Psychoterapia

off-duty
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Psychoterapia

#21

Post autor: cz4rnuch »

Owain pisze:...Chciałem Ci polecić idealne rozwiązanie podwodne, ale popłynąłeś ;P
Będę dźwięczny o ile to coś budżetowego. Pół dnia dzisiaj spędziłem na wyszukiwaniu różnych patentów i nie jestem nawet w jednym procencie mądrzejszy. Przez chwilę rozważałem nawet Nikona 1 w wersji AW (podobno przodek Nikonosa w prostej linii). Kuźwa.

PS Odnośnie złej moderacji to pisałem oczywiście o innych. Ty możesz służyć jako wzór, idealne wyważenie stanowczości i wyrozumiałości. Mod skarb.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14719
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#22

Post autor: Owain »

No wg mnie 1900 zł to budżetowe rozwiązanie i znacznie lepsza jakość niż 1100 zł z małego Najkona, co go to miałem, ale przedałem. Ale jak się boisz zadzwonić... ;P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Psychoterapia

#23

Post autor: cz4rnuch »

Boję się, że robiłeś w sprzedaży bezpośredniej i masz odpowiednie skilsy by mi opchnąć jakiegoś analoga w którym będę musiał pod wodą zmieniać filmy :)

PS Nie przeczytałem wcześniej dokładnie ostatniego privka. Teraz dopiero doczytałem. Jak coś się odezwę.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14719
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#24

Post autor: Owain »

Przymusiłeś swego admina do męczącego pisania, ale znaj Pańską Łaskę :D

Kup sobie: http://allegro.pl/aparaty-cyfrowe-11061 ... 18&order=m

oraz: https://meikon.com.hk/collections/under ... ra-housing

Wizjer pod pod wodą i tak nieistotny, a jakość obrazka znacznie lepsza niż z małego najkona.

Vatu Ci niekoniecznie doliczą, bo ja zrobiłem źle i zamówiłem do pracy i celniki się przestraszyły i naliczyły :)

Nie dziękuj ;P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Psychoterapia

#25

Post autor: cz4rnuch »

Gwoli ścisłości to jednak nie przeczytałem dokładnie ostatniego privka. I napisałem bzdury. Najlepiej tego nie czytaj :(

PS Dzięki
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14719
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#26

Post autor: Owain »

Za późno. Ale że Ty i czerwone stringi... Hmmm.. no nic, nie wnikam :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Psychoterapia

#27

Post autor: cz4rnuch »

Poniosło mnie. Kończę właśnie ostatnią butelczynę armeńskiej śliwowicy więc bądźcie wyrozumiali.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14719
Rejestracja: 11.2016

Re: Psychoterapia

#28

Post autor: Owain »

O! To nie tłumaczy stringów;) Niby nie ten temat, ale ja kończę Kiwi Cuvee Shiraz 2015 z Biedry - dobre, polecam:)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Psychoterapia

#29

Post autor: cz4rnuch »

Stringów nie, chodziło mi raczej o błędy interpunkcyjne. Kiwi już dziś nie sprawdzę, bo jako niedzielny kierowca znowu ukatrupiłem akumulator i właśnie go próbuję jakoś wskrzesić.
Meliszipak

Re: Psychoterapia

#30

Post autor: Meliszipak »

He, he co się dzieje.
Kryzys wieku średniego chyba właśnie przechodzę.
Nie chce mi się za bardzo nic, tylko piwko, poczytac, poleżeć...rocznik 70 powinienem być 71, tylko się pośpieszyłem na świat.
ODPOWIEDZ