Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Oficjalnie się o tym nie mówi, nieoficjalnie się o tym przebąkuje, że z jednej strony zwiększona śmiertelność to bezpośrednie ofiary covidu, a z drugiej - połączone niebezpośrednie efekty covidu i niewydolności czy wręcz paraliżu służby zdrowia, które to covid obnażył w całości.
-
- Posty: 290
- Rejestracja: 11.2016
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
I to są realne problemy a nie to, że kilku znanych zaszczepiło sie bez kolejki. Patrze na te wszsytkie nagłówki, oburzenie spłeczne perfekcyjnie sterowane przez miłościowe władających i ogarnia mnie pusty śmiech. To może jest niezbyt ładnie że poza kolejnością , ale głównym problemem jest to że trzeba zaszczepić minimum 20 milionów ludzi i te 18 ukradzionych niczego nie zmienia . Nie mamy szczepionek, a organizacja tego wszsytkiego wyjdzie jak zwykle. Ludzie sobie ładnie umierają z powodu Covid i bez niego, robione sa przekręty na olbrzymia skalę (patrz "zakup" repiratorów), wszędzie burdel, niekompetencja, a tu jeszcze Janda ze Zborowskim morduje lekarzy i pielgniarki zabierając im szczepionkę. Zenek by tego nie zrobił.puch24 pisze: ↑04 sty 2021, 03:09 Oficjalnie się o tym nie mówi, nieoficjalnie się o tym przebąkuje, że z jednej strony zwiększona śmiertelność to bezpośrednie ofiary covidu, a z drugiej - połączone niebezpośrednie efekty covidu i niewydolności czy wręcz paraliżu służby zdrowia, które to covid obnażył w całości.
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Wszyscy lubimy tematy zastępcze. Może trafiło się ślepej kurze ziarno albo i nie, ale pewne jest, że będą teraz temat wałkować przez długi czas (a jak powstanie jakaś komisja to nigdy się to nie skończy). Nie wiem jak to się dzieje, ale mam wrażenie, że za każdym razem gdy pis już dobija do dna, to wtedy tzw. opozycja wyciąga do niego rękę i ratuje z opresji. Może to i jest temat zastępczy, ale dzięki takim tematom obecny rząd trwa w najlepsze już kilka ładnych lat i niezależnie od tego czy to głupota celebrytów, strach, ustawka czy może zrządzenie losu to takie "wtopy" powodują, że u steru stoją ludzie którzy mają wpływ na realne funkcjonowanie państwa czyli też i nasze życie oraz nasze realne problemy.
- vid3
- Posty: 8699
- Rejestracja: 07.2017
- Lokalizacja: Miasto robotnicze
- Kontakt:
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Orban zrezygnował ze sputnika.
Tu bym się obawiał czy czasem z Mateuszem nie kręci.
Tu bym się obawiał czy czasem z Mateuszem nie kręci.
- Owain
- Nasz Czelnik
- Posty: 14733
- Rejestracja: 11.2016
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Widzicie, problem nie polega tutaj na wielkości problemu ze szczepieniem poza kolejnością, a raczej na tym, że są to osoby opiniotwórcze i reprezentujące "niby" jasną stronę mocy. A tymczasem zachowali się jak tani aparatczycy PRL. Jeszcze smutniejsze jest to, że nie potrafią powiedzieć przepraszam. Chodzi o zasadę a nie o to ile dawek, ile ludzi. No i smutne jest również to, że wiele osób - jak to nieraz pisałem - okopuje się pod konkretną flagą i broni jej niezależnie od konkretnych uczynków, działań. Socjalizm w założeniach był dobry, ale skurwił się metodami. Opozycja antykomunistyczna też w założeniu była święta, ale skurwiła się metodami. Jeśli nie nauczymy się patrzeć na wydarzenia obiektywnie, to za chwilę możemy się znaleźć po ciemnej stronie mocy, ślepo potakiwać cokolwiek zrobi strona tzw. obywatelska, liberalna itp. Na dodatek dla mnie każdy kto stara się bagatelizować i tłumaczyć ewidentne kurestwo daje świadectwo samemu sobie, swojej moralności, sile swego charakteru, umiejętności samodzielnego myślenia, pewnemu relatywizmowi.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
- no_gravity_Carlos
- Posty: 4501
- Rejestracja: 06.2019
Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
bo socjalizm i komuchy to same kurwy z zalozenia:)ale te ostatnie to i tak sa uczciwe bo na swoim robia, a tamci dymaja za czyjes
- wpk
- wpkx
- Posty: 38947
- Rejestracja: 10.2016
- Lokalizacja: Nad Wigołąbką
- Kontakt:
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
W obecnej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem jest odszczepić.
- no_gravity_Carlos
- Posty: 4501
- Rejestracja: 06.2019
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
badz tu madry i pisz wiersze najszczersze, psy na sile mozna odszczepic, podobno zimna woda tez pomaga
- vid3
- Posty: 8699
- Rejestracja: 07.2017
- Lokalizacja: Miasto robotnicze
- Kontakt:
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
Była koniunkcja planet? Była.
To teraz szczepienie gwiazd.
O co to halo.?
To teraz szczepienie gwiazd.
O co to halo.?
- no_gravity_Carlos
- Posty: 4501
- Rejestracja: 06.2019
Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...
ja sie akurat bardzo ciesze, jak inni sie szczepiaja, buduja swietna grobowa sfere, przez to i atmo jest do przezycia