Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8595
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29491

Post autor: vid3 »

Ludzie umiejom robić interesy.
Z pominięciem tych zakutych aptekarzy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29492

Post autor: wpk »

Ja od dziś ufam, że, mając zgłoszony kominek, dostanę nie tylko 3000 zł na węgiel, ale i 1000 na drewno, jednak czekam jeszcze, mając również zgłoszony piec elektryczny, na moment, kiedy do miłościwie panujących dobroczyńców-rozdawców dotrze, że prąd to też jedno ze źródeł ciepła.
Bo niestety na pellet, olej opałowy ani LPG nie dostanę ani złotówki, gdyż urządzeń na w/w nie posiadam.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8595
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29493

Post autor: vid3 »

Receptę na węgiel już masz?

Dodano po 5 minutach 48 strzałach znikąd:
Spółdzielnie miaszkaniowe zamawiają ciepło w ciepłowni. Ciepłownia robi ciepło z chuj wie czego bo przecież nie z węgla. Koszty dostarczonego ciepła rozliczane są PO zakończeniu sezonu grzewczego. Czyli gdzieś w okolicach maja przyszłego roku. Wróżka nie jestem ale czarno to widzę.
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29494

Post autor: cichykot »

van grog.
słoneczniki z kotem w tle.
Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29495

Post autor: wpk »

Też dziś takie piłem! :proud:
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29496

Post autor: cichykot »

piwo z kota najlepsze 😂😂😂
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9456
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29497

Post autor: rbit9n »

vid3 pisze:Ludzie umiejom robić interesy.
Z pominięciem tych zakutych aptekarzy.
zanim ich zakuli, to obrócili kilka kontenerów pseudo, także tego.
ale kierownik jednej z aptek niezły gamoń, nie dość że nic z tego nie miał, to jeszcze stanął przed sądem aptekarskim i dostał naganę do papierów.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8595
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29498

Post autor: vid3 »

Od Julii Mazer
Dom Pokląchowca
Tyne i Wear
NE28 9ED, Wielka Brytania

Najdroższy

Niech Miłosierny ❤️ Bóg będzie z tobą i twoją rodziną, Jak się masz dzisiaj? Jednak mocno wierzę, że ta wiadomość spotyka Cię w dobrym zdrowiu? Nie jest to obowiązkowe i nie będę w żaden sposób zmuszać cię do honorowania wbrew twojej woli. Jestem pani Julia Mazer z Wielkiej Brytanii, obecnie leczę się w moim domu tutaj w Wielkiej Brytanii.

Byłem żonaty ze zmarłym panem Thomasem Mazerem z Toronto w Kanadzie, który przez dziewięć lat współpracował z Ambasadą Kanady w Nowym Jorku, zanim zmarł w 2011 roku.

Przed jego śmiercią oboje urodziliśmy się na nowo chrześcijanami. Od śmierci męża postanowiłam nie wychodzić za mąż i nie mieć dziecka poza moim domem małżeńskim, czemu Biblia jest przeciwna.

Kiedy mój zmarły mąż żył, zdeponował sumę sześciu milionów dolarów amerykańskich w jednej z firm ochroniarskich i finansowych w Stambule w Turcji. Firma udzieliła mi mandatu na znalezienie beneficjenta, aby uniknąć konfiskaty fundusze.

Niedawno powiedziano mi, że nie wytrzymam kolejnych dwóch miesięcy z powodu problemu z rakiem chłoniaka, z którym zmagam się od wielu lat.

Znając mój stan, postanowiłem być Osobą Indywidualną z bojaźnią Bożą, która wykorzysta te pieniądze w sposób, w jaki zamierzam tutaj pouczyć.

Cel tej propozycji:
Chcę dobrej osoby, która przeznaczy ten fundusz na wspieranie wdów, wdowców, osób starszych i potrzebujących, pod warunkiem, że będzie przeznaczał fundusze na propagowanie Słowa Bożego i staranie się, aby potrzebujący otrzymali wsparcie finansowe. Podjąłem tę decyzję, ponieważ nie mam dziecka, które odziedziczy te pieniądze, a ponadto nie chcę, aby te pieniądze zostały wykorzystane w bezbożny sposób.

Dlatego podejmuję tę decyzję, nie boję się odejść z tego świata, stąd wiem, dokąd zmierzam. Wiem, że będę na łonie Pana. Exodus 14 VS 14 mówi, że Pan będzie walczył z moją sprawą, a ja zachowam spokój”. Moje szczęście polega na tym, że żyłam życiem godnej kobiety.

Dziękuję i pozostańcie błogosławieni, czekając na waszą pozytywną odpowiedź na tę pracę.
Pani Julio Mazer,
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29499

Post autor: wpk »

Też takie dostałem, więc wypada się podzielić.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14731
Rejestracja: 11.2016

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#29500

Post autor: Owain »

Kurwa. Wypiłem o 17tej kawę a czuję się jakbym wziął pół kilo amfy. Mam lęki i wytrzeszcz... Jak rzyć? A jutro mam się wdrapać na wettińską...
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ